Hizmetlerimiz

Birikim Pilleri Batarya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., kurulduğu 2005 yılından beri, kendi sektöründeki birçok yeniliğe imza atmış, yapısal ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmasına, genç ve dinamik yapısına ek olarak, müşterilerine, kurumsal kimliğini ön planda tutarak, 22 yıllık pil sektöründeki deneyimin verdiği birikim ve tecrübesiyle, yüksek standardlarda hizmet sunmaktadır.

Hem tüketici, hem de üretici firmalara hizmet veren Birikim Pilleri, müşterilerinin pil, batarya, aydınlatma cihazları, şarj cihazları, akü, özel üretim bataryalar ve pil ithalatı danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Kurumsal yapısı ve alanlarında uzman personeliyle hizmet veren firmamız, Türkiye'de sektöründe hem teknolojinin yardımıyla sunulan hizmetler konusunda, hem de ürün çeşitliliği konusunda lider durumdadır. 

Pil montaj ve gruplama hizmetlerinde çeşitli gelişmiş ülkelerdeki teknolojiyi kullanarak Türkiye'deki rakiplerinin aksine, standartlara sahip ve Türkiye'de pil sektöründe kalite kontrol belgesine sahip olan tek firma olarak hizmet veren Birikim Pilleri, "test ve raporlama" uygulamaları ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Perakende hizmetler için sahip olduğu 3 şubesi ve pilburada.com adlı internet mağazasıyla hizmet veren firmamız, Türkiye'de ürün çeşitliliği kategorisinde de sektöründe lider konumda bulunmaktadır.

 

PilBataryaŞarj cihazıAkü ve Fener Işıldak kategorilerimizde ihtiyacınız olan tüm özel pilleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Güvenli ve hızlı alışveriş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan birikimpilleri.net adresinden ihtiyacınız olan tüm pil çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Pil ve Batarya kategorisinde bulunan ve çeşitli yerlerde kullanılabilecek olan uzun ömürlü büyük boy pil veya orta boy pillere, kalem pilince kalem pilşarj edilebilir pilleri ve telefon bataryalarını temin edebilirsiniz. İşitme cihazı pilikumanda pilisaat pililityum pilnotebook bataryası ve özel üretim olan matkap bataryasıhilti bataryası ve süpürge pillerini de kolaylıkla sitemizden sipariş edebilirsiniz. Pil şarj cihazı, adaptör, akü şarj aleti gibi şarj cihazlarını da kolaylıkla bulabilir ve sipariş edebilirsiniz. Pil modellerinin yanı sıra tüm akü çeşitleri sitemizde mevcuttur. Bakımsız Kuru Akü, Bakımsız Jel AküMotosiklet Aküleri gibi akü modellerini bulabilirsiniz.