Batarya Test İşlemleri

Batarya Test İşlemleri

Bataryalar; ulaşımda, yenilenebilir enerjide, acil aydınlatmalarda, medikal cihazlarda, kesintisiz güç sistemlerinde ve elektrikli el aletlerinde geniş bir yelpazede uygulama alanı bulabiliyor. Şarj edilebilir bataryaların, günlük hayattaki kullanımları arttıkça güvenliği, performansı, kapasitesi ve dayanıklılığı her geçen gün daha fazla önem taşımaya başlıyor.

Bataryalarınızın yüksek standartlarda çalıştığından emin olun. Birikim Pilleri olarak etki testleri ile tasarımdan üretime kadar sektör beklenti ve gerekliliklerine göre güvenlik ve kaliteyi en üst düzeyde müşterileri adına karşılamaya gayret eder. Modern ve donanımlı laboratuvar ve ekipmanlarımızla en iyi koşulları simule ederek testlerinizi son teknoloji ve yeni test cihazlarıyla gerçekleştirebiliyoruz.

 


Batarya test işlemleri fiyat listesi için tıklayınız.

Pil ve Batarya Test Hizmetleri

Mevcut ve Yeni Ürünleriniz için Doğrulama ve Gelişim Testleri

1. Pil/Batarya kapasite testi

Pil ve Bataryaların, Türk Standartları Enstitüsü kurumunun belirlemiş olduğu standartlara göre kapasitesini öğrenmeye yönelik yapılan testir.

Pil ve Batarya Test Hizmetleri

2. Pil/Batarya özel senaryo testi

Pil ve Bataryaların istenilen senaryo ile test edilmesidir. Ayrıca pil ve bataryaların bulunduğu ortam koşulunun nem ve sıcaklık değerlerini değiştirerek yapılan test işlemidir.

Pil ve Batarya Test Hizmetleri

3. Pil/Batarya performans testi

Pil ve Bataryaların etkinliğinin ölçülmesi, müşteri beklentilerinin karşılanması ve değişken iklim koşulları ile yapılan testir. Aynı zamanda pil ve bataryaların kapasite sınırları aşırı şarj ve deşarj edilerek test edilir.

Pil ve Batarya Test Hizmetleri

*** Yapmış olduğumuz pil/batarya testleri TSE standartlarına uygun yapılmaktadır.

Pil ve Batarya Test Hizmetleri

İletişim ve detaylı bilgi için testhizmetleri@birikimpilleri.com bize yazın.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X