Kurumsal Satış

 
 
 

Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler sunmak ve tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamak üzere kurulan Kurumsal Satış Departmanımız ile hizmetinizdeyiz. Şirketinizin Pil, Akü, Batarya Grupları ve Fener ihtiyaçlarına üstün Birikim Pilleri kalitesi, hızlı servisi ve satış sonrası desteği ile cevap veriyoruz. Tüm bunların yanı sıra, Birikim Pilleri?ni tercih ederek aşağıdaki ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz:

 

     · Tüm Pil, Akü ve Fener İhtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün yelpazesi,

     · İhtiyaçlarınıza mühendislerimiz aracılığıyla teknik çözümler,

     · Özel batarya ihtiyacınızın tanımlanması,

     · Size özel ürün geliştirilmesi,

     · AR-GE aşamasına ürün seçimi desteği,

     · Bataryalarda gerçek kapasite garantisi,

     · Acil taleplerinizde hızlı dönüşler,

     · Hızlı alternatif araştırması,

     · Kalite kontrolü tamamlanmış garantili ürünler,

     · Satış sonrası servis ve destek,

     · Bataryalar üzerinde ihtiyaç doğrultusunda test imkânları,

     · Özel bataryalar ile haberleşme sistemleri,

 

Birikim Pilleri; müşterilerine pil ve batarya konusunda ihtiyaç duydukları tüm unsurları sunarak, pil ve batarya ile ilgili bir ihtiyaç oluştuğunda akla gelen ilk marka olmayı hedeflemektedir.

Hızlı ve dinamik bir yapıya sahip olan Birikim Pilleri, Pil ve Batarya pazarında müşteriye özel yeni ürünleri en uygun, hızlı ve pratik çözümlerle müşteriye sunar. Mevcut imkânlarının tümünü kullanarak işi sonuca ulaştıran, gerektiğinde alternatifler geliştirerek müşteriye çözümler sunan esnek bir yapıya sahiptir. Ekipteki herkes işinin uzmanı ve sahibidir. Altyapımız mükemmel bir hizmet vermek üzere hazırlanmıştır.

Sizin için özel hazırlanan Birikim Pilleri Kurumsal Satış avantajlarını öğrenmek ve özel batarya ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz;

 

     · Tel       : 444 8 PİL ( 745 )

     · Faks     : +90 (212) 251 94 33 Pbx

     · Adres   : Tepeören Mahallesi İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi (İTOSB) 4.Cadde No : 8 Tuzla/İSTANBUL

     · Mail     : satis@birikimpilleri.com

 

 

 

Deneyimli Kurumsal Satış Departmanımız ve uzman kadrolu üretim ekibimizle beraber, sizlerle uzun vadeli ve güvene dayalı bir iş ortaklığı öneriyoruz.

 

Mustafa YILDIRIM

Kurumsal Satış Müdürü

 

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X